محل تبلیغات شما

حدودا ده سال قبل در نمایشگاه بین المللی تهران کتابی خریدم در مورد سفیانی و علائم ظهور! آنموقع که این کتاب را می‌خواندم سوریه به عنوان یک کشور توریستی غرق آرامش بود و یکی از علائم مهم آن کتاب جنگ در ناحیه شام در آخرامان بود که همین سوریه است با خودم می‌گفتم چطور ممکنه یه کشور سیاحتی زیارتی امنیتش بهم بخوره و جنگ بشه اما الان بعد از ده سال که شام به ویرانه ای تبدیل شده حس می‌کنم امام زمان خیلی وقته که داره با سفیانی می‌جنگه و پایان داعش یعنی ظهور! چون طبق اون علائم هشت سال بیشتر این جنگ طول نمی‌کشه دیگه باید منتظر ظهور باشیم خصوصا اینکه همه پیش بینی های امام راحل محقق شده چهاردهمین پیش بینی امام (ره)این بود که قرن چهاردم احتمال اینکه امام زمان ظهور کند بسیار زیاد است !چون همزمان با تولد حضرت محمد(ص) 14 کنگره قصر کسری فرو ریخت و در هم شکست! انقلاب مردم ایران در 1400قمری در میان بهت و حیرت جهانیان به پیروزی رسید و ان شاءالله در سال 1400 شمسی یا سال دو صفر پرچم این انقلاب به صاحب اصلی اش تحویل داده شده است و ما در زیر سایه پرچم عدالت امام زمان از زندگی لذت خواهیم برد! امام زمان برای هدایت می‌آید نه برای کشتار جمعی!دلیل اش هم این است وقتی ظهور می‌کند شمشیر در دست دارد نه بمب هسته ای! امام زمان می‌آید که دنیا را به گلستان تبدیل کند و زمین را به بهشت! و تمام این مدت تنها با یاران محدودش داشته موانع بهشت شدن زمین را برطرف می‌کرده تا جهان را بعد ازاینکه پر از ظلم و جور شد، پر از عدل و داد کند پر از ثروت و نعمت و فراوانی! امام زمان نه تنها با مردم عادی کار ندارد بلکه شب و روز مانند پیامبر برای هدایت مردم کره‌ی زمین دعا می‌کند و برای نجات آنها از دست ستمگران تلاش می‌کند!بیایید ما هم با نشر فرهنگ مهربانی و هدایت امام زمان مهربانمان در مقابل نشر فرهنگ اسلام هراسی، امام زمانمان را یاری دهیم!

به امید پنجره‌های بی حصار

مژده یادگار احمد مختار خواهد آمد!

آیا هیچ وقت آرزوی داشتن فیلمی از خاطرات شیرین دوران کودکی در سر داشته اید؟لوح محفوظ همان حافظه است!

امام ,زمان ,ظهور ,سال ,کند ,مردم ,امام زمان ,پر از ,زمین را ,بود که ,برای هدایت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

www.Defaieblog.ir